• 19 Haziran 2024 Çarşamba
 • EN
 • İLETİŞİM

  Fuar Alanı

  YOL TARİFİ AL

  PSB İletişim

  Merkez Ofis

  Papuççular Mh. Değirmen Han Sk. Abdülkadir Güler İş Merkezi No:19 Adapazarı / Sakarya

   

  Fuar Alanı

  Kırkpınar Festival Alanı Soğuksu Mahallesi Melih Kibar Sahil Yolu Sapanca / Sakarya

   

  İletişim Numaralarımız

  0 264 281 99 11

  0 553 294 84 35

   

  E-Posta Hesaplarımız

  info@grupkarma.com.tr

  fuar@grupkarma.com.tr

SEKTÖR PSB ANATOLİA FUARI'YLA DÜNYAYA AÇILACAK

SEKTÖR PSB ANATOLİA FUARI'YLA DÜNYAYA AÇILACAK

PSB Anatolia 2021 Peyzaj, Süs Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarı 8 Eylül'de Kırkpınar Sahili'nde sektörü buluşturuyor. Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali başarıyla geçirdiği üç yılın ardından yoluna PSB Anatolia 2021 Peyzaj, Süs Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarı olarak devam ediyor. Yurt içi ve yurt dışından binlerce ziyaretçinin katılması beklenen PSB Anatolia Fuarı yaptığı yeniliklerle sektöre yeni bir boyut kazandıracak.

 

2020'de sektörün tek organizasyonu

Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali, 2020 yılında sektörün tek organizasyonu olmanın gururunu yaşadı. Pandemiden etkilenen üreticilerin pazar ihtiyacı Festival ile karşıladı. Festival; kapalı fuar alanında gerçekleştirilen organizasyonların aksine, doğayla uyumlu, peyzaj ve süs bitkileri için uygun şekilde açık alanda yapıldı. Salgın sürecinde zor günler yaşayan üretici Festival aracılığıyla yeni pazarlara ulaşırken, açık havada gerçekleştirilen organizasyonun sektör açısından önemi bir kez daha anlaşıldı. Hedeflediği noktaya hızla ilerleyen organizasyon, PSB Anatolia Fuarı olarak birçok yenilikle sektöre yeni soluk kazandıracak.

 

Sektör ihracatla büyüyor

Kaliteli üretim hedeflerini gerçekleştiren üreticilerimiz, yerli üretimle dünya pazarında boy gösteriyor, PSB Anatolia Fuarı yurt dışı alım heyetleriyle ülkemizin yakaladığı ihracat yükselişine katkı sağlayacak. Son yıllarda ihracat alanında atılan adımlar ve yakalanan başarı, pandemi döneminde de devam etti. PSB Anatolia Fuarı, dünyanın dört bir yanından gelecek olan sektör profesyonelleriyle, yerli ürünleri dünya pazarında bir adım ileriye taşıyacak. Avrupa ülkelerinden ve Türk Cumhuriyetleri'nden yoğun katılımın beklendiği PSB Anatolia Fuarı yerli üreticiye yeni iş fırsatları sunuyor.

 

Sektörün en kapsamlı fuarı

PSB Anatolia Fuarı, peyzaj ve süs bitkileri sektöründe faaliyet gösteren tüm ürün profilini bir araya getiriyor. PSB Anatolia Fuarı, süs bitkilerinin yanında; peyzaj tasarım ve uygulama, sert zemin ve doğal taş, aydınlatma, biyolojik gölet ve havuz, üretim ekipmanları, oyun grupları, kent ekipmanları firmalarına ev sahipliği yapıyor. PSB Anatolia Fuarı ziyaretçilerine, geniş ürün profili sunarak, tüm ihtiyaçlarına hızlı ve kolay şekilde ulaşma imkânı sunuyor. Peyzaj ve süs bitkilerine dair her şeyi bulabileceğiniz PSB Anatolia Fuarı, Sapanca Kırkpınar Sahili'nde sektörün buluşma noktası olamaya devam ediyor.

 

Haber Arşivi İçin Tıklayınız