• 15 Ağustos 2022 Pazartesi

SAÜ İLE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

SAÜ İLE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Sakarya Üniversitesi ile Karma Fuarcılık arasında "PSB Anatolia Peyzaj Süs Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarı" iş birliği protokolü imzalandı. SAÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, iş birliği protokolünün Sakarya Üniversitesi ve PSB Anatolia Fuarı için önemli olduğunu ifade etti.

 

Üniversite İştiraklerine yüzde 5 indirim

Sakarya Üniversitesi ile imzalanan iş birliği protokolü ile 08-11 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan fuar kapsamında yapılacak faaliyetler belirlendi. Üniversite iş birliğiyle öğrencilere fuar süresince birçok farklı imkan sağlanmış olacak.

Sakarya Üniversitesi iştiraklerine fuara katılmaları halinde, protokol kapsamında, Karma Fuarcılık tarafından %5 indirim uygulanacak.

 

Üniversite Sektörle Buluşacak

Kaliteli üretim ve doğru pazarla stratejileri için üniversitelerin peyzaj ve süs bitkileri sektörüne verdiği katkılar her geçen gün artarken, yerli üretimdeki kalitenin artması ihracatta yakalanan ivmenin devam etmesi için önemli görülmektedir. Bu kapsamda sektörün tüm bileşenlerini buluşturan PSB Anatolia Fuarı iş birliği protokolleri ile önemli atmaya devam ediyor.

 

Haber Arşivi İçin Tıklayınız