• 8 Haziran 2023 Perşembe

PSB ANATOLIA KOORDİNASYON TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

PSB ANATOLIA KOORDİNASYON TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

7-10 Eylül tarihleri arasında Sapanca Kırkpınar Sahili'nde gerçekleştirilecek olan PSB Anatolia 2022 Peyzaj, Süs Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarı'nın koordinasyon toplantısı AKOM'da gerçekleştirildi. Toplantıda fuar alanında yapılacak olan yenilikler masaya yatırıldı.

 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda, 7-10 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek PSB Anatolia Fuarı koordinasyon toplantısı AKOM'da yapıldı. Ekrem Yüce'nin başkalığında gerçekleştirilen buluşmada Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, SATSO Başkanı Akgün Altuğ, Orman Bölge Müdürü Ziya Polat, Tarım İl Müdürü Ali Ulvi Özerdem, Büyükşehir bürokratları, Fuar Koordinatörü Remzi Adıyaman, paydaş kurum ve sektör temsilcileri yer aldı.

 

Her sene daha başarılı oluyor

Fuar Koordinatörü Remzi Adıyaman, 7-10 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek fuara ilişkin sunum yaptı. Adıyaman, "Her sene olduğu gibi bu yıl da fuarımızın kapılarını tüm dünyaya açıyoruz. Üzerine katarak daha iyisini ortaya koyduğumuz fuarımıza bu sene 225 stant kurulacak ve toplamda 60 bin metrekare alan kullanılacak. Geçen yıl oldukça başarılı bir fuar geçirdik. Markalaşma konusunda çok büyük bir yol aldık. Fuar olarak adımızı Türkiye'nin her yerinde duyurduk. Başta Başkanımız Ekrem Yüce olmak üzere destek verecek olan tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyorum" ifadelerine yer verdi.

 

Çok daha iyi hazırlanıyoruz

Bu yıl 5.'si için çok daha hazırlıklı olduklarını belirten Ekrem Yüce, "İnşallah gerekli talepleri yerine getirmek adına çalışmalarımız devam edecek. Şehrimizde böylesine önemli bir fuarın tekrar olması adımızın duyurulmasına büyük bir katkı sağlıyor. Bu yıl 5.'si düzenlenecek festivalimizin en iyi şekilde yapılmasında; STK'larımız, SATSO'muz, Orman Bölge Müdürlüğümüz ve sektör temsilcilerimizle her zaman istişare içinde olacağız. Böylesine önemli bir fuarın Sakarya'nın marka değerine önemli katkılar sunduğuna inanıyorum" dedi.

 

AKOM

 

 

AKOM

 

 

AKOM

 

 

AKOM

Haber Arşivi İçin Tıklayınız