• 8 Haziran 2023 Perşembe

ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İLE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İLE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Orman Mühendisleri Odası Genel Başkanı Hasan Türkyılmaz ve Karma Fuarcılık Genel Müdürü H. Remzi Adıyaman'ın katılımlarıyla, PSB Anatolia Peyzaj Süs Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarı iş birliği protokolü imzalandı.

 

Fuar büyük hizmetler sunuyor

İş birliği protokolünün imzalanmasının ardından Oda Başkanı Hasan Türkyılmaz; "Sakarya'da gerçekleştirilen bu organizasyon oldukça önemli, sektöre büyük hizmetler veriyor. Bu yıl fuar olarak yapılması büyük bir adım olarak görülebilir. Gerçekleştirdiğimiz iş birliği iki taraf için de hayırlı olsun." dedi.

 

Odanın ilgisi yoğun oldu

Karma Fuarcılık Genel Müdürü Adıyaman, "PSB Anatolia Fuarı olarak tüm sektör bileşenleri ile iş birliği içerisinde hareket ediyoruz. Orman Mühendisleri Odası ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği protokolü bizim için oldukça önemli. Önceki yıllarda Odamız ve üyeleri yoğun ilgi gösterdi. Başkanımız Hasan Bey başta olmak üzere tüm üyelerimize teşekkür ederim." dedi.

 

08-11 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek olan PSB Anatolia Fuarı, Orman Mühendisleri Odası ile imzalanan iş birliği protokolü kapsamında fuar süresince düzenlenecek panel, konferans, seminer, tanıtım toplantılarında ortak çalışmalar ve tanıtım faaliyetlerinde iş birliği sağlanacak.

 

Haber Arşivi İçin Tıklayınız